Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Články

Zpět na úvod
Zpět na úvod

 

 

 

 

 

5 predsudků o basácich a hraní na basu

Interview s Wabim

  2-4 září mladi šachiste se rozloučili s prazdninami.Následovaly společenské hry a využili jsme i odpoledního vystoupení country skupiny Hloučeláci. Všechny děti vytvořily pěvecký sbor a do mikrofonu za doprovodu kapely zazpívaly známou píseň Bedna od whisky. Vystoupení bylo odměněno dlouhým potleskem všech návštěvníků.

 

5 dobrých důvodů proč dělat muziku

 

   29.12.2015 v 20.oo se uskuteční tradiční předsilvestrovský Country večer v Country baru U Pulca.Přijděte všichni co máte rádi nejen country,ale i jiné žánry,u kterých si můžete zatančit a nebo zazpívat.

 

Krásné vánoce a šťastný Nový rok vám přeje autor stránek

Malča

 

U Žraloka se sešli prostějovští muzikanti

 

1.9.2015 Hloučeláci se opět vrací do Country baru!!! 

 

Oznamujeme všem našim příznivcům,že každý pátek od 20,00hod.hrajeme opět v naší domovské hospůdce v Country baru na Fandrlíkové ulici!!!
Nová obsluha,vše krásné,čisté,voňavé!!Neváhejte a přijďte si s námi zazpívat a zatancovat!!
Těšíme se na vás všechny!VAŠI HLOUČELÁCI!!

 

23.5.2015 To potěší 

Dobrý den, v sobotu jsem Vás slyšela hrát v hospůdce v Kladkách a bylo to moc fajn.  Starám se o jedno malé rekreační středisko na Svojanově ( mezi Mohelnicí a Moravskou Třebovou ), kde přes sezonu provozujeme malou Hospůdku. Chtěla jsem se zeptat, jestli by jste nám také nepřijeli zahrát a hlavně bych se chtěla zeptat na cenu za Vaše krásné hraní?  Předem mockrát děkuji za Vaši odpověď. S pozdravem a přáním hezkých dnů Ilona Pávková

 

UPOZORNĚNÍ PRO PŘÍZNIVCE KAPELY HLOUČELÁCI!

 PO DLOUHÝCH 20 LETECH HRANÍ V COUNTRY BARU NA FANDERLÍKOVÉ ULICI V PROSTĚJOVĚ,NÁM PANÍ VEDOUCÍ ŠETRNĚ NAZNAČILA,ŽE JE TAM MÍSTO PRO JINÉ SDRUŽENÍ.PROTO JSME SE ROZHODLI,S VELMI TĚŽKÝM SRDCEM,TUTO HOSPODU OPUSTIT.

DĚKUJEME VŠEM NAŠIM PŘÍZNIVCŮM ZA PODPORU A CHCEME VÁS POZVAT, PROZATÍM, DO „HOSPŮDKY U BOŽENKY“ NA OLOMOUCKÉ UL.V PROSTĚJOVĚ.KAŽDOU SOBOTU BUDEME HRÁT JEN A JEN PRO VÁS OD 20 HOD.

OCHOTNÁ PANÍ VEDOUCÍ,NÍZKÉ CENY A  PIVO PO ČÁRKU JSOU ZÁRUKOU!!

TĚŠÍME SE NA VÁS!

malča

17.5.2014 Prostějovský Restaurant Day.Hrála Country skupina Hloučeláci

malča  

 

TOPlist